
Автомобільний зарядний пристрій RJ Tianye 12V 15A / 24V 8A універсальний зарядник для Lead-acid / LiFePO4 батарей 5 режимів роботи
- Готово до відправки
- Код: 251169
1 491 ₴
1 291 ₴
Зарядний пристрій RJ Tianye 12V 15A / 24V 8A
RJ Tianye 12V 15A – це автоматичний інтелектуальний зарядний пристрій для акумулятора 12V або 24V, призначений для заряджання, обслуговування та відновлення акумуляторів автомобілів, вантажівок, мотоциклів, скутерів та іншої техніки.
Призначений для акумуляторів:
• свинцево-кислотних (Lead-acid): AGM, GEL, VRLA, WET, FLOODED, Ca, MF, SLA, EFB, Deep Cycle і т.д.
• літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) (з BMS).
Ключові особливості:
• Інтелектуальна технологія заряджання: вбудований мікропроцесор автоматично визначає стан батареї та регулює параметри заряджання, що гарантує безпечне та оптимальне заряджання.
• Великий та інформативний дисплей: відображає ключові параметри і стан роботи, зокрема напругу, струм заряджання, температуру, індикатор режиму та прогрес заряджання.
• Універсальність застосування: сумісний з більшістю типів свинцево-кислотних акумуляторів 12V ємністю від 2 до 200 Агод та 24V від 2 до 100 Агод, а також підтримує LiFePO4-акумулятори з системою BMS (14.6V / 29.2V ± 0.2V).
• Функція імпульсного відновлення: використовує просунуту технологію імпульсів для виявлення та відновлення сульфатованих або осушених батарей, значно продовжуючи їхній термін служби та покращуючи продуктивність.
• Автоматичний вибір режиму "Літо / Зима": автоматично підлаштовує напругу заряджання залежно від температури навколишнього середовища, забезпечуючи оптимальне заряджання в будь-яку пору року.
• Багаторівневий захист: від зворотної полярності та іскроутворення, перезаряджання, перевантаження і короткого замикання, перегріву з температурною компенсацією, перепадів напруги.
Зарядний пристрій має 5 режимів заряджання:
• "Standart" – для АКБ автомобілів
• "LiFePO4" – для LiFePO4-акумуляторів
• "Motorcycle" – для АКБ мотоциклів
• "Trickle" – режим крапельної підзарядки
• "Repair" – імпульсний ремонт (відновлення акумулятора).
Характеристики:
• Модель: RJ-C121501A
• Максимальний струм заряджання: 15А (для 12V)
• Вхідна напруга: AC 110-230V (50-60Hz)
• Вихідна напруга: 12V-15.5V / 24V-31V (-15°~45°C автоматичне вирівнювання напруги)
• Вихідний струм: DC 12V15A / 24V8A (Max)
• Сумісність з акумуляторами: свинцево-кислотні акумулятори 12V: 2Ah - 200Ah, 24V: 2Ah - 100Ah; LiFePO4-акумулятори 14.6V / 29.2V ±0.2V (заборонено заряджати LiFePO4-акумулятори без системи BMS)
• Охолодження: вбудований вентилятор
• Довжина вхідної лінії: 150 см
• Довжина вихідної лінії: 65 см
• Розміри:15.5 х 8.8 х 6.6 см
• Вага: 630 г.
До комплекту входить:
• Зарядний пристрій RJ Tianye RJ-C121501A
• Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RJ Tianye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Струм заряду | 15 А |
| Кількість режимів заряду | 5 |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Захист від перепадів напруги, Захист від зворотної полярності |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Маса | 0.63 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина вхідного кабеля (см) | 150 |
- Ціна: 1 291 ₴







