
Автомобільний зарядний пристрій FOXSUR 12V 25A / 24V 15A портативний зарядник для Lead-acid / LiFePO4 батарей 5 режимів роботи
- Готово до відправки
- Код: 251168
3 241 ₴
2 641 ₴
Зарядний пристрій FOXSUR FPT-250 (12V 25A / 24V 15A)
FPT-250 – це комплекний пристрій для заряджання і обслуговування акумуляторів 12/24 вольт, що оснащений універсальними зарядними функціями, великим дисплеєм та п'ятьма режимами роботи, серед яких "Ремонт" і "Бустер". Створений для ефективного та безпечного заряджання батарей автомобілів, мотоциклів, вантажівок, човнів тощо.
Призначений для акумуляторів 12V/24V (6Ah-400Ah):
• свинцево-кислотних (Lead-acid): AGM, EFB, SLA, Gel, Flooded, Wet, Ca, Deep-cycle і т.д.;
• літій-залізо-фосфатних (LiFePO4).
Ключові особливості:
• Мікропроцесорне управління: повністю автоматичний 8-ступеневий процес заряджання, що керується мікропроцесором; гарантує безпечне та оптимальне заряджання і захищає акумулятор від перезаряду.
• Великий дисплей: відображає всю необхідну інформацію про процес заряджання в режимі "реального часу", включаючи напругу зарядки, струм зарядки, відсоток заряду, стан зарядки, обраний режим тощо.
• Широка сумісність: підходить для багатьох видів транспортних засобів з акумуляторами 12V/24V та всіх типів свинцево-кислотних і LiFePO4-акумуляторів 12V/24V ємністю від 6 до 400 Агод.
• Функція "Booster": оснащений режимом "Бустер" (допомога при запуску авто), в якому пристрій подає максимальний струм на акумулятор протягом 200 с, щоб зробити можливим запуск двигуна автомобіля (лише для 12V).
• Функція відновлення: має спеціальний режим для виявлення і активації старих, сульфатованих, осушених акумуляторів за допомогою технології імпульсів; відновлює і подовжує термін служби.
• Вогнестійкий корпус: задля кращої безпеки в якості матеріалу корпуса використовується алюмінієвий сплав, який є стійким до високих температур і корозії, міцним і довговічним.
• Температурна компенсація: пристрій автоматично коригує напругу заряджання залежно від температури навколишнього середовища, забезпечуючи оптимальне заряджання в будь-яку пору року («Зимовий» і «Літній» режими).
• Багаторівневий захист: від перегріву, перенапруги, короткого замикання, зворотної полярності, перевантаження по струму, низької напруги, спалахування тощо.
5 режимів роботи пристрою, які обираються вручну за допомогою кнопки:
• "CAR/BOAT" – найбільш використовуваний режим для акумуляторів автомобілів, човнів тощо.
• "AGM" – для AGM та інших свинцево-кислотних акумуляторів.
• "LiFePO4" – для літій-залізо-фосфатних акумуляторів.
• "REPAIR" – імпульсне відновлення акумулятора.
• "BOOSTER" – допомога при запуску автомобіля.
5 варіантів струму заряджання, які обираються вручну за допомогою кнопки: 2A, 8A, автоматичний, 20А, 25А.
Характеристики:
• Виробник: Foxsur
• Модель: FPT-250
• Живлення: мережа 220V
• Максимальний струм заряджання: 25А (для 12V)
• Вхідна напруга: 100-240V AC, 50-60Hz
• Вихідна напруга: 12V / 24V
• Вихідний струм (макс.): 12V 25A / 24V 15A
• Типи сумісних акумуляторів: свинцево-кислотні (Lead-acid), літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) 12V/24V
• Діапазон ємності сумісних акумуляторів: 6Ah-400Ah
• Варіанти струму заряджання: 2A, 8A, автоматичний, 20А, 25А
• Охолодження: вбудований вентилятор
• Матеріал корпуса: алюмінієвий сплав
• Номінальна потужність: 350W
• Мінімальна напруга запуску: 5V
• Ефективність: ~85%
• Термічний захист: 65°C +/- 5°C
• Стандарти відповідності: CE, FCC
• Розміри: 192 × 216 × 125 мм
• Колір: чорний, червоний
• Вага: 1500 г.
До комплекту входить:
• Зарядний пристрій FOXSUR FPT-250
• Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxsur |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга живильної мережі | 110 В, 220 В, 230 В, 240 В |
| Струм заряду | 25 А |
| Кількість режимів заряду | 5 |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| ККД, не менше | 85 % |
| Ручка для перенесення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Захист від перепадів напруги, Захист від зворотної полярності |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 216 мм |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Маса | 1.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається (А·год) | 6 |
- Ціна: 2 641 ₴









