
Автомобільний зарядний пристрій FOXSUR 12V 6A для свинцево-кислотних (Lead-acid) акумуляторів 12V
- Готово до відправки
- Код: 251166
739 ₴
639 ₴
Зарядний пристрій FOXSUR FBC1206D 12V 6A – заpарядка та відновлення акумулятора
Foxsur 12V 6A – це комплексний пристрій для заряджання і обслуговування акумуляторів 12V з функцією імпульсного відновлення, орієнтований не лише на заряджання, а й на підтримку працездатності акумулятора. Спеціальний режим Repair допомагає активувати ослаблені АКБ та зменшити ефект сульфатації пластин. Створений для ефективного та безпечного заряджання акумуляторів автомобілів, мотоциклів, човнів, газонокосарок тощо.
Призначений для свинцево-кислотних (Lead-acid) акумуляторів 12V (4-120Ah), таких як AGM, EFB, SLA, GEL, WET, DRY, MF, Ca, Flooded, Deep-cycle тощо.
Головні особливості:
• Мікропроцесорне управління: повністю автоматичний процес заряджання, що керується мікропроцесором, гарантує безпечне та оптимальне заряджання і захищає акумулятор від перезаряду.
• Широка сумісність: підходить для багатьох видів транспортних засобів з акумуляторами 12V та всіх типів свинцево-кислотних акумуляторів 12V ємністю від 4 до 120 Агод.
• Великий дисплей: відображає всю необхідну інформацію про процес заряджання в режимі "реального часу", включаючи напругу зарядки, струм зарядки, відсоток заряду, стан зарядки, обраний режим тощо.
• Функція відновлення: має спеціальний режим для виявлення і активації старих, сульфатованих, осушених акумуляторів за допомогою технології імпульсів; відновлює і подовжує термін служби.
• Вогнестійкий корпус: задля кращої безпеки в якості матеріалу корпуса використовується вогнестійкий ABS-пластик, який є також стійким до корозії, міцним і довговічним.
• Багаторівневий захист: від перегріву, перенапруги, короткого замикання, зворотної полярності, перевантаження по струму, низької напруги, спалахування тощо.
• Охолодження вентилятором: для відведення надлишкового тепла використовується безшумний вбудований вентилятор, що значно подовжує термін служби пристрою.
4 режими роботи пристрою, які обираються вручну за допомогою кнопки:
• "CAR" – стандартний режим для різних типів свинцево-кислотних акумуляторів автомобілів (макс. 6А)
• "AGM" – для AGM-акумуляторів (макс. 6А)
• "MOTO" – для акумуляторів мотоциклів (макс. 1.5А)
• "REPAIR" – імпульсне відновлення акумуляторів.
Характеристики:
• Виробник: Foxsur
• Модель: FBC1206D
• Живлення: мережа 220V
• Вхідна напруга: AC 100-240V ~50/60Hz
• Вихідна напруга: 12V
• Вихідний струм (макс.): 6A
• Типи сумісних акумуляторів: свинцево-кислотні 12V
• Діапазон ємності сумісних акумуляторів: 4Ah-120Ah
• Номінальна потужність: 90W
• Мінімальна стартова напруга: 8V
• Ефективність: ~85%
• Термічний захист: 65°C +/- 5°C
• Охолодження: вбудований вентилятор
• Відповідність стандартам: CE, UKCA, FCC
• Довжина кабеля живлення: 70 см
• Довжина кабеля затискачів: 55 см
• Розміри: 160 х 90 х 66 мм
• Колір: червоний, чорний
• Вага: 440 г.
До комплекту входить:
• Зарядний пристрій Foxsur 12V 6A (FBC1206D)
• Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxsur |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 110 В, 220 В, 230 В, 240 В |
| Струм заряду | 6 А |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| ККД, не менше | 85 % |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Захист від перепадів напруги, Захист від зворотної полярності |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Маса | 0.44 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 4 А·год |
- Ціна: 639 ₴









