
Автомобільний зарядний пристрій FOXSUR 12V20A / 24V10A портативний зарядник для Lead-acid / LiFePO4 батарей 4 режими роботи
- Готово до відправки
- Код: 251164
2 342 ₴
1 842 ₴
Зарядний пристрій FOXSUR FPT-200 (12V 20A / 24V 10A)
FPT-200 – це комплекний пристрій для заряджання і обслуговування акумуляторів 12/24 вольт, що оснащений універсальними зарядними функціями, великим дисплеєм та чотирма режимами роботи. Створений для ефективного та безпечного заряджання батарей автомобілів, вантажівок, мотоциклів, будинків на колесах, човнів, водних мотоциклів тощо.
Призначений для акумуляторів 12V/24V (6Ah-300Ah):
• свинцево-кислотних (Lead-acid): AGM, EFB, SLA, Gel, Flooded, Wet, Ca, Deep-cycle і т.д.;
• літій-залізо-фосфатних (LiFePO4).
Детальніше про пристрій
• Інтелектуальне 7-ступеневе заряджання
Повністю автоматичний процес заряджання керується мікропроцесором, проходячи через сім стадій – від десульфатації до підтримуючого заряджання. Гарантує безпечне та оптимальне заряджання і захищає акумулятор від перезаряджання.
• Універсальність
Широко сумісний з багатьма видами транспортних засобів з акумуляторами 12V/24V та всіма типами свинцево-кислотних (AGM, GEL, WET, SLA, MF тощо) і LiFePO4-акумуляторів 12V/24V ємністю від 6 до 300 Агод.
• Інформативний дисплей
Оснащений великим дисплеєм, що відображає всю необхідну інформацію про зарядний процес в режимі "реального часу", включаючи напругу і струм заряджання, відсоток заряду, температуру, обраний режим роботи тощо.
• Функція імпульсного відновлення
Спеціальний режим "Repair" використовує просунуту технологію імпульсів для виявлення та відновлення старих, сульфатованих, осушених акумуляторів, повертаючи їх до робочого стану і продовжуючи їхній термін служби.
• Температурна компенсація
Вбудований датчик автоматично коригує напругу заряджання залежно від температури навколишнього середовища («Зимовий» і «Літній» режими), забезпечуючи оптимальне заряджання в будь-яку пору року.
• Багаторівневий захист
Має захист від короткого замикання, зворотньої полярності, зниженої напруги, перенапруги, перевантаження по струму, іскроутворення та перегріву. Вогнестійкий корпус, міцний шнур живлення і посилені затискачі типу «крокодил» також гарантують безпеку використання.
4 режими заряджання, які обираються вручну за допомогою кнопки:
• "CAR" – стандартний режим заряджання; для автомобільних акумуляторів; для свинцево-кислотних, сухих, вологих, необслуговуваних, акумуляторів глибокого циклу.
• "AGM+LiFePO4" – для акумуляторів AGM/EFB і LiFePO4; акумуляторів великої ємності, з терміном служби у 3-5 разів більшим, ніж у звичайних батарей.
• "MOTO" – для різних типів свинцево-кислотних акумуляторів мотоциклів, акумуляторів малої ємності.
• "REPAIR" – режим відновлення акумуляторів; для вирішення проблем живлення чи неможливості заряджання, таких як високий внутрішній опір акумулятора.
Характеристики:
• Виробник: Foxsur
• Модель: FPT-200
• Живлення: мережа 220V
• Максимальний струм заряджання: 20А (для 12V)
• Вхідна напруга: AC 100-240V 50/60Hz
• Вихідна напруга: DC 12V-24V
• Вихідний струм (макс.): DC 12V 20A / 24V 10A
• Типи сумісних акумуляторів: свинцево-кислотні, літій-залізо-фосфатні (12V/24V)
• Діапазон ємності сумісних акумуляторів: 6Ah-300Ah
• Охолодження: вбудований вентилятор
• Матеріал корпуса: ABS-пластик
• Номінальна потужність: 300W
• Мінімальна напруга запуску: 5V
• Ефективність: ~85%
• Термічний захист: 65°C +/- 5°C
• Довжина вихідного кабеля: ~130 см
• Довжина вхідного кабеля: ~140 см
• Розміри: 192 х 102 х 165 мм
• Колір: чорний, червоний
• Вага: 955 г.
До комплекту входить:
• Зарядний пристрій FOXSUR FPT-200
• Інструкція з експлуатації.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxsur |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 110 В, 220 В, 230 В, 240 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| ККД, не менше | 85 % |
| Ручка для перенесення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Автоматичне відключення, Захист від перепадів напруги, Захист від зворотної полярності |
| Гарантія | 12 міс. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 192 мм |
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Маса | 0.955 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 6 А·год |
- Ціна: 1 842 ₴









